Hlídání zdarma

Hlídání Zdarma, projekt OKO1

Hlídání zdarma je projekt společnosti SV Agency, která nabízí při instalaci systému OASiS střežení objektu pultem centrální ochrany (PCO) zdarma na půl roku. Tato služba není podmíněna dalším užíváním, ani placením čehokoliv jiného, jednoduše: "Hlídání Zdarma".

Aktivací získáte na půl roku zdarma

  1. Nepřetržitý dohled nad zabezpečeným objektem agenturou SV Agency
  2. SIM kartu sítě Vodafone pro spojení mezi PCO a komunikátorem Oasis
  3. Komunikaci mezi zabezpečeným objektem a pultem centrální ochrany
  4. Zvýhodněné pojištění domácnosti u vybraných pojišťoven
     

PCO

PCO, neboli pult centrální ochrany je služba nabízená soukromými společnostmi. Tato společnost má vybudované své dispečerské stanoviště, které neustále střeží objekty zabezpečené pomocí elektronické zabezpečovací signalizace (EZS), nebo elektronické požární signalizace (EPS) které jsou na pult připojeny. Na tento pult mohou být přenášeny veškeré informace, které je daný systém elektronické signalizace schopen poskytnout přenos pomocí GSM komunikátoru (mobilní telefon). Použití GSM komunikátoru, při použití tohoto typu spojení nehrozí "odstřihnutí" a vzhledem k možnosti komunikace pomocí GPRS přenosů (kterou ovšem nemusí poskytovat všechny pulty) je vychází komunikace velice levně a není problém kontrolovat spojení s objektem např. každých 15minut.

Při vyhlášení poplachu může PCO vyslat vlastní zásahovou jednotku, která v případě narušení objektu usiluje o zadržení pachatele. Zároveň zavolá Policii a kontaktuje Vás jako majitele objektu. V případě požárního poplachu je schopna zavolat na Hasičský záchranný sbor ČR. Vzhledem k tomu, že na pult je možné přenášet veškeré informace může PCO sloužit zároveň jako hlídač včasné otevření/uzavření obchodu, nebo příchod dítěte ze školy.

Výhody střežení PCO jsou zřejmé, pult centrální ochrany hlídá Váš objekt když nejste v dosažení, máte vypnutý telefon nebo jen spíte, tím je účinně chrání Váš majetek i Vás samotné.

POKUD U NÁS ZAKOUPÍTE SYSTÉM OASIS ZÍSKATE HLÍDANÍ NA PŮL ROKU ZDARMA

www.hlidanizdarma.cz