FAQ

Kolik to stojí?

Elektronický zabezpečovací systém už dávno není jen pro "bohaté". Dnes už je cena zabezpečovacích systémů srovnatelná s cenou domácí elektroniky, nejlevnější systémy lze pořídit za 15tis, tedy za cenu srovnatelnou s domácím počítačem, narozdíl od počítače ale hodnota EZS neklesá, ba naopak, s přibývajícími krádeži v okolí si ho budete cenit stále víc a víc.

Co Vám EZS přinese?

Elektronický zabezpečovací systém Vám v první řadě přinese klid do domácnosti, vědomí, že kdykoliv opustíte dům, bude střežen, a Vy se v případě nějakých problémů okamžitě dozvíte, že něco není v pořádku. V neposlední řadě, Vám ale může EZS ušetřit i peníze, a to proto, že většina pojišťoven nabízí na domy s namontovaným EZS slevu z pojištění.

Jaké výrobky montujeme?

Dáváme přednost výrobkům společnosti Jablotron . Rozhodně nejenom proto, že je to Česká firma, ale hlavně pro kvalitu, spolehlivost, jednoduchost obsluhy a technický náskok, který jejich výrobky nabízejí.

Proč zvolit právě nás?

Protože jsem profesionální firma a vlastníme příslušné certifikáty. Provádíme pravidelné roční prohlídky. Při instalaci bezdrátových čidel neudělám v již zařízeném bytě zbytečný nepořádek.

Co jsou to sekce?

Umožní vám v domě, bytu, skaldu zajistit jen pár místností.V praxi to znamená že se můžete pohybovat po domě a mezitím vám systém hlídá v garáži auto. Nebo v noci zabezpečíte jen plášť domu okna, dveře nebo celé přízemí.